KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12539318
nr 1253 9318
Oidentifierad konstnär. Signerad. Kanal. Olja på duk, 23x35
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:39:19
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr